ADL Online Danışmanlık Eğitim ve Destek: 0533 282 88 99 || destek@adldestek.com

Gizlilik Politikası

Adldestek.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen "Gizlilik Politikasını" okuyunuz.

Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen adldestek.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu "Gizlilik Politikası" adldestek.com için geçerlidir ve adlbelge.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikası ile adldestek.com' un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz yada promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için adldestek.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi adldestek.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi

Adldestek.com sitesi ziyaretiniz sırasında, internet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri yada herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Bilginin Paylaşımı

Adldestek.com kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşmaz sadece ödeme sistemlerinde online ödeme işlemleri gereği gereken zorunlu bilgileri paylaşabilir.. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. adldestek.com kişisel bilgiler; bilgi veya promosyon amaçlı şirket bünyesindeki diğer siteler ile paylaşmaz.

Alınan hizmete bağlı olarak (aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık) adldestek.com kullanıcı bilgilerini tescil veya hizmetten yararlandırma işleminde kullanmak için 3. taraflar ile paylaşabilir. Burada paylaşımın amacı işlemin gerçekleşmesi için gerekli olan zorunlu bilgilerin ilgili taraf (kurum/firma) ile paylaşılmasıdır.

Kredi kartı ve diğer ödeme işlemlerinde banka veya aracı kurum tarafından PAYTR Ödeme Hizmetleri A.Ş. talep edilen ödeme bilgileri ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

Fatura Bilgileri

Üyelik satın alırken talep ettiğimiz TC kimlik vergi dairesi numarası ve adres bilgileri tümüyle aldığınız hizmet karşılığı fatura kesebilmek ve adresinize iletebilmek amacıyla aldığımız bilgiler olup bu bilgiler sadece fatura işlemleri için kullanılmaktadır.

Güvenlik

Adldestek.com verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir. adldestek.com' un hatalı kullanım yada kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz. Özellikle online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 128 bit şifreleme teknolojisi ile tarafınızdan alınıp PAYTR Ödeme Hizmetleri A.Ş. üzerinden bankalara iletilmektedir.

Toplanan Verilerin Doğruluğu

Adldestek.com ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik yada yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

Değişiklikler

Adldestek.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikası'nı, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz.

WhatsApp